Z inteligentnego systemu oświetlenia IKEA można łatwo korzystać nawet bez WiFi i Internetu. Zwykle potrzebujesz tylko żarówkę (np. z serii Tradfri) i pilota zdalnego sterowania (z serii Tradfri). Jest to również dostępne w zestawie (pilot + żarówka). Opcjonalnie można też dokupić gniazdko zdalnego sterowania lub bezprzewodowy czujnik ruchu i podłączyć do pilota. Dzięki niemu możemy również sterować inteligentnymi roletami. Rozpoczęcie pracy z tymi urządzeniami jest zatem proste i szybkie. Dlatego też start z budową własnego ekosystemu z tymi urządzeniami nie wymaga dużej wiedzy.. W przypadku mniejszych pomieszczeń mieszkalnych przełącznik lub pilot może być wystarczającym urządzeniem sterującym. Podczas gdy przełącznik włącza lub wyłącza żarówki i ściemnia je, pilot może również zmieniać kolor światła (w połączeniu ze specjalną żarówką LED). Skonfiguruj oświetlenie IKEA Tradfri za pomocą pilota (bez bramki) Skonfiguruj oświetlenie IKEA Tradfri z czujnikami ruchu (bez bramki) Jeśli chcesz za pomocą tych urządzeń zrobić bardziej złożony ekosystem i pozwolić mu myśleć bardziej samodzielnie, potrzebujesz bramki Tradfri. Korzystanie z bramki IKEA ma sens, kiedy chcesz wygodnie sterować własnym środowiskiem życiowym i tworzyć osobiste grupy oświetlenia. Ta bramka jest połączona z Internetem i oferuje wiele innych możliwości. Dołącz do naszej grupy „IKEA TRADFRI Polska Smart Home (FLOALT, FYRTUR, OMLOPP, SYMFONISK)” na Facebooku. Znajdziesz tam społeczność, z którą możesz wymieniać się pomysłami na ten temat!
Smart kontrola lodówki i zapasów – przegląd możliwości 2022 Nie raz, nie dwa każdemu zdarzyło się wyrzucać przeterminowane jedzenie z lodówki. Czasami są …
Smartwatch Skagen Falster 6 gen. Wear OS 3.0 i asystenci głosowi Smartwatch Skagen Falster 6 gen. niedawno miał swoja premie i jest jednym z niewielu …
Koniec współpracy dwóch znanych asystentów głosowych Większość producentów inteligentnych domów stworzyła własne ekosystemy. Z reguły urządzenia działają we własnym ekosystemie …